Перший електронний майданчик (044) 537 22 82

Фінансовим установам

Компанія “Електронні торги України” – це ефективна і відкрита для кожного користувача електронна платформа, основним профілем якої є  реалізації проблемних активів. Веб-сайт нашої фірми об’єднує близько 80% інформації про усі види  майна, щодо яких відбувається примусова реалізація з 15.05.2014 року в Україні. (продаж арештованого майна ДВС, банкрутів)

Ми щодня докладаємо максимальну кількість зусиль аби повністю задовольнити  інтереси усіх наших клієнтів, що зацікавлені у продажі проблемних активів. Розміщення оголошень на сайті  є безкоштовним. Використання нашого сервісу не потребує жодних спеціальних знань чи навичок.  Задля досягнення бажаних результатів необхідно лише пройти реєстрацію та подати оголошення. Обції веб-сайту дозволяють як просто розмістити інформацію про продаж на певний строк, так і провести електронні торги.

Ми готові розробити та реалізувати  для Вас найкращий механізм розміщення необхідної інформації на нашому ресурсі та забезпечити можливості для реалізації активів за найвищими цінами. У зв’язку із чим, пропонуємо Вам скористатися  наступним послугами:

-          продаж активів боржників у процедурах банкрутства як до відкриття ліквідаційної процедури, так  і в процедурі ліквідації чи санації;

-          розміщенні  інформації  про продаж  арештованого майна (допомогу у пошуці потенційних покупців);

-          продаж балансових активів банків;  

-          розміщення інформації про добровільну реалізацію заставного майна.

Наша система забезпечує:

-          прозоре проведення відкритих торгів з будь-якого куточку світу, що виключає будь-яку змову учасників;

-          цілодобовий легкий та прости доступ до інформації про виставлене на продаж майно (на стадії пошуку майна сервіс не потребує  реєстрації)

-          максимально короткий час на пошук покупців майна, запропонованого на продаж;

-          продаж майна за ринковою вартістю;

-          єдиний підхід та правила під час продажу майна незалежно від суб’єктивного складу учасників (зацікавлених осіб) чи регіону України;

-          зменшення собівартості  утримання майна.

            Головною ідеєю, якою керувалися наші спеціалісти під час розробки інформаційного ресурсу, є надання якісних, простих, зрозумілих інформаційних послуг в межах усієї країни.

Більш детально про проект на: www.tbetu.com.ua

            У випадку виникнення будь-яких питань кваліфіковану допомогу можна отримати за телефоном +38(099)726-59-89, +38(067)657-46-18 – Бойко Дмитро Юрійович.