Перший електронний майданчик (044) 537 22 82

Пропозиція про співпрацю

Товарна Біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3, зареєстрована Васильківською районною державною адміністрацією Запорізької області  22 жовтня 1997 року (номер реєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 1 080 120 000 000925); з 10 жовтня 2013 року в Печерській районній адміністрації м. Києва.

Досвід проведення аукціонів складає 17 років.

Біржа має розгалужену мережу філій , що представлені у всіх обласних центрах України та АР Крим.

В штаті Біржі працює  125 спеціалістів, що мають вищу юридичну або економічну освіту.

98% відсотків аукціонів проводиться в електронній формі, на веб-сайті Організатора торгів: www.tbetu.com.ua.

Розробляючи власне програмне забезпечення «Електронні торги України», версія А1.001, ми перейняли передовий досвід країн Європейського союзу  з порядку організації та проведення відкритих  електронних торгів з продажу майна в процедурі банкрутства.

Програмне забезпечення дозволяє проводити, електронні торги, у тому числі і арештованого майна державними виконавцями.

Електронні торги відбуваються на сертифікованому електронному майданчику www.tbetu.com.ua. (сертифікат відповідності додається).

Проведення електронних торгів проходить у чіткій відповідності до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», що забезпечує:

- доступ учасників до веб-сайту 24 години на добу;

- прозоре та відкрите проведення торгів;

- виключає будь-яку змову учасників;

- формування ринкової вартості активів, виставлених на продаж та їх відчуження за найвищою ціною;

- формування єдиного інформаційного поля для пошуку об’єктів виставлених на продаж;

Завдяки чому, на 01.06.2014 року прийнято 855 заявок на загальну суму більше  7,9 млрд. грн. та проведено більше 549 торгів з визначенням переможця на суму більш ніж 71,8 млн. грн.

В сегменті проведення аукціонів з відчуження майна боржників під час застосування процедур, передбачених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» №4212 (нова редакція) частка ТБ «Електронні торги України» складає більше 30% загального обсягу ринку, в частині проведення електронних торгів -  99,8%  відсотка.

ТБ «Електронні торги України» проводить тісну співпрацю з учасниками фінансового ринку – Банками (заставодержателями). На даний час укладено ряд угод про співпрацю, що входять до першої 10-ки найбільших банків нашої країни, а саме: ПАТ «Форум», ПАТ «ПУМБ», ПАТ «ПромінвестБанк», ПАТ «Надра», з іншими банками досягнуто ряд домовленостей про співпрацю: ПАТ «Дельта Банк», ПАТ «ВТБ Банк», ПАТ «ОщадБанк», ПАТ  «Банк Кіпру»,  ПАТ «Укрексімбанк», інші банки. 

Увесь час проходить робота з подальшого удосконалення програмного забезпечення, відповідно до інтересів учасників даного ринку та інвесторів. 

Боргових зобов'язань, при веденні діяльності пов'язаної з проведенням аукціонів та банківських кредитів  Товарна Біржа «Електронні торги України»  не має.

Товарна біржа «Електронні торги України» має в наявності (оренді/власності) всі необхідні технічні можливості для забезпечення проведення та організації всіх типів аукціонів та торгів (в тому числі прилюдних) з продажу будь-якого майна