Перший електронний майданчик (044) 537 22 82

18.06.2014р. В Україні створений єдиний майданчик, який об'єднав усе майно, що підлягає примусовій реалізації в інтернеті. На сьогодні це більше 4 000 об'єктів початковою вартістю понад 10 млрд. грн.


17 червня 2014 в українському інтернеті запрацював портал, на якому можна купити все майно, що перебуває у процедурі примусової реалізації. Це майно компаній-банкрутів та арештоване майно, реалізацією якого займається державна виконавча служба. Новий портал – це оновлена ​​версія першого в Україні електронного майданчика для торгів майном банкрутів - Товарної  біржі "Електронні торги України" - www.tbetu.com.ua.

Сьогодні на порталі близько 4000 оголошень. Загальна вартість виставлених на примусову реалізацію об'єктів більше 10 млрд. грн. Найбільше об'єктів розміщено у рубриках нерухоме майно, автотранспорт та виробниче обладнання.

"Ми отримали такий обсяг, об'єднавши 100% оголошень про торги на ринку банкрутства і 100% оголошень державного підприємства «Інформ’юст»(яке оприлюднює оголошення про примусову реалізацію арештованого майна по лінії Державної виконавчої служби), з травня 2014 року", - пояснила Ірина Сербін .

"Майно, яке підлягає примусовій реалізації, зокрема, активи банкрутів,  завжди користується високим попитом. Але раніше, щоб знайти потрібний об'єкт, потрібно було зв'язатися з 46 компаніями-торговцями. Від сьогодні вся інформація від них - зібрана на одному сайті www.tbetu.com.ua, , і що дуже важливо - все майно можна відшукати через універсальний пошук. А цієї функції до сьогоднішнього дня на ринку майна банкрутів не існувало взагалі", - заявила директор Київської філії і керівник центрального регіону ТБ" Електронні торги України , Ірина Сербін.

Шукати оголошення про продаж можливо як за рубрикою, так і за ціною – всього передбачено понад 100 критеріїв пошуку.

"Для порівняння, система електронних торгів Інформ’юст містить всього 6 критеріїв. А розділ сайту Міністерства юстиції, в якому розміщується інформація про торги майном банкрутів,  взагалі не містить функції «пошук». По суті, біржа зробила роботу за клієнта - всі оголошення, які публікує Мін'юст і які складно відшукати - ми публікуємо у себе з можливістю їх знайти"- пояснила Сербін. І додала, що в даний момент ТБ "ЕТУ" закінчує розробку англомовної версії сайту. "Багато років в Україні кажуть - треба залучити до продажу проблемних активів іноземних інвесторів. Наш майданчик надасть таку можливість у найкоротший час і партнери нашої компанії вже ведуть відповідні переговори з зацікавленими особами з ЄС", - пообіцяла Ірина Сербін.